Obchodná metóda

Obchodná metóda tvorí základný stavebný kameň pri budovaní úspešnej obchodnej stratégie.

Zabudnite na používanie indikátorov, ktoré sú oneskorené a vychádzajú len z údajov vývoja ceny v čase na sledovanom trhu. Objavte čistý cenový graf, štruktúru trhu, tok realizovaných a čakajúcich objednávok. Pomocou týchto profesionálnych obchodných metód získate komplexný prehľad o tom, čo sa na trhu deje. Spoznáte, kde sa s najväčšou pravdepodobnosťou nachádzajú kľúčové cenové úrovne, na ktoré reagujú veľké finančné inštitúcie, ktoré trh ovládajú.

Nazrite priamo pod „prikrývku“ profesionálneho tradingu.

Price Action

Naučte sa analyzovať trhy pomocou čistého sviečkového grafu, ktorý Vám poskytne všetky dôležité cenové úrovne, na ktorých môžete očakávať aktivitu veľkých finančných inštitúcií.


Market Profile

Spoznajte metódu Market Profile, pomocou ktorej uvidíte štruktúru trhu. Vďaka štruktúre trhu získate prehľad o cenových úrovniach, na ktorých sa realizovalo veľké množstvo objednávok a na ktorých len malé množstvo objednávok.


Order Flow

Odhaľte na trhu prevahu kupujúcich alebo predávajúcich pomocou sledovania toku realizovaných objednávok. Pomocou Order Flow uvidíte presne na akých cenách a v akom množstve sa realizovali nákupné a predajné objednávky.


Tape Reading

Preskúmajte hĺbku trhu prostredníctvom Tape Readingu a zistite, na akých cenových úrovniach sa nachádza v trhu veľké množstvo čakajúcich objednávok, ktoré signalizujú prítomnosť veľkých finančných inštitúcií.

obchodná metóda-xtb kryptomeny