Trading akadémia

Vitajte vo svete profesionálneho obchodovania na burze. Naša trading akadémia je tu pre Vás, aby ste spoznali tento nespútaný svet financií. Obchodovanie a investovanie je biznis, v ktorom môže uspieť každý. Tak ako aj v inom biznise, kľúčom k úspechu sú kvalitné informácie. V našej akadémií sa dozviete základné, ale aj pokročilé informácie zo sveta investovania a obchodovania na finančných trhoch.

Sami dobre vieme ako je ťažké získať kvalitné informácie o investovaní a obchodovaní na burze, pričom množstvo webov si za takéto informácie necháva zaplatiť. My sme sa rozhodli poskytnúť tieto informácie pre širokú verejnosť, aby sme rozšírili povedomie o možnostiach investovania a obchodovania na finančných trhoch. Nemusíte sa stále spoliehať len na banky a ich sporiace účty, ktoré ponúkajú veľmi malé zhodnotenie úspor.

Vďaka poctivému vzdelávaniu môžete svoje úspory zhodnocovať sami ako profesionálni traderi a investori. Všetky informácie sme rozdelili do prehľadných sekcií a kapitol.

 

Sprievodca tradingom

Sprievodca tradingom

Spoznajte svet profesionálného obchodovania na burze. V tejto sekcií nájdete základné a pokročilé informácie o obchodovaní, ktoré sú nevyhnutné pre úspešný štart do sveta obchodovania na finančných trhoch.

UKÁZAŤ LEKCIE

Akadémia investovania

Akadémia investovania

Pokiaľ preferujete investovanie nad aktívnym tradingom, táto sekcia je určená pre Vás. V tejto sekcií nájdete informácie, ktoré Vás prevedú svetom investovania do akcií, indexov, kryptomien a ETF fondov.

NAVŠTÍVIŤ SEKCIU

Slovník obchodníka

Slovník obchodníka

Svet investovania a obchodovania na burze sa spája s rôznymi odbornými výrazmi a pojmamy. Pozrite si náš slovník obchodníka, pomocou ktorého jednoducho pochopíte dôležité obchodné výrazy a pojmy.

UKÁZAŤ SLOVNÍK

Technická analýza

Technická analýza

Spoznajte čistý cenový graf a začnite ho analyzovať ako profesionálni obchodníci a investori. V tejto sekcií nájdete základné a pokročilé informácie o technickej analýze, populárne sviečkové a cenové formácie.

ZOBRAZIŤ LEKCIE

Nástroje

Nástroje

Začnite investovať a obchodovať na burze pomocou profesionálnych obchodných nástrojov. V tejto sekcií nájdete informácie o softvéri, vizualizáciach a kvalitnom ekonomickom spravodajstve.

NAVŠTÍVIŤ SEKCIU

Ebook zdarma

Ebook zdarma

Získajte zdarma ebook s profesionálnou obchodnou stratégiou. V našom ebooku nájdete kompletnú obchodnú stratégiu, pomocou ktorej spozorujete aktivitu veľkých investičných bánk a zveziete sa s nimi.

CHCEM EBOOK