Akadémia investovania na burze

Akadémia investovania na burze

Vitajte vo svete profesionálneho investovania na finančných trhoch. Je množstvo obchodníkov a investorov, ktorí sa venujú rôznym aktivitám a popri tom investujú na finančných trhoch. Oproti aktivnému tradingu má investovanie jednu veľkú výhodu. Pri investovaní nemusíte sedieť 5-6 hodín denne pri počítači a neustále monitorovať svoje obchodné pozície. Vďaka tejto výhode sa môžete naďalej aktívne venovať svojim záľubám a nechať tak čas pracovať za vás.

V našej akadémií investovania nájdete základné, ale aj pokročilé informácie zo sveta investovania na finančných trhoch. Táto sekcia sa bude časom rozrastať, pričom tu nájdete hodnotné informácie o investovaní do akcií, indexov, ETF fondov, vzácnych kovov alebo čoraz populárnejších kryptomien.

Kliknutím na nadpis alebo ikonku kapitoly sa okamžite presuniete k článkom z vybranej sekcie.

úvod

I. Akcie

akadémia investovania do indexov

II. Akciové indexy

etf fondy

III. ETF fondy

vzácne kovy

IV. Vzácne kovy

úvod

V. Kopírovanie obchodníkov

obchodná platforma

VI. Obchodná platforma

vzdelávanie obchodníkov obchodovanie na burze

VI. Ďalšie vzdelávacie materiály

Bola pre vás táto akadémia investovania na burze užitočná? Odporučte ju aj svojim priateľom. Pomôžete tak rozšíriť kvalitné informácie o investovaní na finančných trhoch. Nenechajte si újsť ďalšie novinky zo sveta investovania a pridajte sa k nám aj na facebooku.

zdielaj článok